Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Matko Boża i Ty Dobry Boże ,proszę,byśmy byli zdrowi i bezpieczni ,mieli spokój,nie stracili domu,bym nie straciła pracy,by rak do mnie nie powrócił ,bym dobrze się czuła i miała siłę,byśmy nie żyli w nędzy,by Zuzia wyzdrowiała,a maluch wrócił do domu ,do swojej mamy.Niech sprawa prawna,która niszczy mi życie wyjaśni się pomyślnie i wszystko wyjdzie na jaw i niech przestaną mi dokuczać i oddadzą pieniądze.Dla Mamy i Taty proszę o Wieczny Odpoczynek.Bóg zapłać za modlitwę tak bardzo mi potrzebną
Boże błagam zbaw mojego zmarłego tatę,by za sprawą taty zdarzyły mi się cuda mimo że modliłam się by już zmarł a on chciał wciąż żyć,bym przeszła żywa granicę emigrując,została zbawiona,zaszła naturalnie w ciążę z moim wymarzonym mężem,on nie stracił wzroku,majątku,pracy,znajoma nie ma z nim dziecka,jak już je ma to niech ja też je mam,nikt nie wymusił na mnie aborcji tej ciąży,urodziła biologiczne żywe zdrowe dziecko,to co chcę by było tajne niech będzie,zmarła śmiercią naturalną jako niekarana
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej córki i dla mnie, o cud uzdrowienia, o Boże błogosławieństwo i szczęśliwy powrót do domu każdego dnia. Proszę o modlitwę o dobre życie dla mojej córki, o lepsze stanowisko w pracy i uleczenie wszystkich naszych chorób. Proszę o modlitwę o zbawienie wieczne dla moich bliskich zmarłych. Jezu, Ty się tym zajmij. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę w moich intencjach. Dziękuję za dziś.
Maryjo Pompejańska ❤️Proszę o zdrowie dzieci,męża(aby guzki zniknęły)O zdrowie babci aby lekarze wyleczyli nogę i taty po zabiegach.Za córeczkę aby poprawiła swoje zachowanie.O cud znalezienia pracy dla mnie i męża.Abym po stażu dostała pracę.BŁAGAM O CUD.Kochana Mateńko mamy dwoje dzieci,proszę dopomóż i razem z Jezusem Chrystusem ulituj się nad nami abyśmy znaleźli pracę.Chroń nas od nieszczęść, wypadków.Bog zapłać każdemu kto się za naspomodli.Jezu ufam Tobie.Jezu Ty się tymzajmij
Proszę by zachować stanowisko, by nie spaśc by nie byc znowu szeregowym pracownikiem. Daje z siebie 100 %. Nie chodze na imprezy towarzyskich, z pracy ale to przez zdrowie nie mowie, bo byłoby wykorzystanie przeciw mnie.Prosze, by przełożeni docenili mnie, zauważli ze staram sie i zachowac awans, na jaki pracuje od 10 lat i by nie zabrali przez konkurencje ktora jest pozbawiona morali i intrygi. Dla kogos to nic, dla mnie wszystko, nie chodzi o wieksze zarobki.Dziekuje,ja za Was tez modle sie.
Nie daję już rady w życiu. Bóg daje na mnie tak potworne cierpienia, których nie jestem w stanie podnieść, codziennie więcej cierpienia. Mam wrażenie, że Bóg mnie nie kocha i tylko mi jedynej codziennie dodaje większe cierpienia. Boże mój Boże, czemuś mnie opuścił
Proszę z całego serca o zdrowie dla mojej mamy Teresy która jest w szpitalu od 3mcy ma teraz sepsę o wyleczenie Błagam oraz by nerka przeszczepiona prawidłowo funkcjonowała a noga została uratowana przed amputacją i zrobiono przeszczep skóry by wróciła zdrowa do nas do domu
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki o światło Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej , aby radość i miłość zagościły w jej życiu i na swej drodze spotkała dobrych ludzi i dobrego człowieka z którym będzie mogła stworzyć rodzinę. Święty Józefie otocz ją płaszczem swej opieki i chron przed blednymi decyzjami
Proszę o całkowite uzdrowienie naszej córeczki oraz łaskę zdrowia dla niej na kolejne lata. Jednocześnie dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i dary. Proszę także o uzdrowienie mojej siostrzenicy i łaskę zdrowia dla niej. Jezu Ty się tym zajmij. Królowo Różańca Świętego módl się za nami♥️
Panie Boże, dziękuję Ci za pomoc w zdaniu szpilek. Tym razem zwracam się do Ciebie z prośbą o pomoc w zdaniu jutrzejszego egzaminu teorytycznego z anatomii. Wraz z Julką od miesiąca uczyłyśmy się intensywnie i proszę aby nasze starania jutro się opłaciły. Boję się, że cała wiedza, którą dotychczas przyswoiłam wyparowała i niepokoję się jutrem. Błagam aby udało się nam zaliczyć ten egzamin.
Dziękuję Maryjo za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla rodziny,znasz nasze problemy,choroby,zabierz je od nas,za dobre wyniki w badaniach szczególnie dla najmłodszej wnuczki,o zgodę w rodzinie, zdrowie dla córki, żeby zaliczyła semestr,zapoznała dobrego męża,za wszystkie prośby proszących na tym portalu,dziękuję za każdą modlitwę Bóg zapłać,Maryjo prowadź wszystkie prośby do Jezusa,dziękuję Św. Józefie za wszystko za opiekę nad nami,naszymi dziećmi,wnukami,Jezu.ufamTobie,Chwała Tobie Panie