Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Panie Jezu przepraszam za moje grzechy. Szczególnie przepraszam za to, że ostatnio tak dużo narzekam i jestem nie cierpliwa. Proszę,przebacz mi. Czasami bywa bardzo trudno. Dziękuję Ci za otrzymaną pomoc i łaski. Powierzam Ci moje intencje. Proszę w intencji mojego zdrowia. Proszę w intencji moich lęków, z którymi codziennie się zmagam. I proszę w intencji wyzwań, trudności, którym przyjdzie mi stawić czoło w nowym tygodniu. Powierzam Ci też innych, którzy przeżywają trudności. Proszę o opiekę.
Święta Rito błagam pomóż mi. Zawróć mojego męża ze złej drogi. Wyproś potrzebne łaski dla mojego małżeństwa. Po ludzku nic nie mogę już zrobić. Święta Rito wstawiaj się za mną, bo nie mam już siły. Proszę ochroń moje małżeństwo przed rozpadem i przed rozwodem.
Boże dziękuję za okazane łaski dary Ducha Sw♥️ wnuka żeby urodził się zdrowy♥️ wygrany konkurs żeby mnie nie zdegradowali♥️ pomoc wyjścia z długów♥️ Orban nie rządzi♥️ prośbą żebym mogła dalej pracować tam gdzie pracuje na tym samym stanowisku nie była karana zgodę w rodzinie córce synowi w pracy ułożyło się pomyślnie pozytywne załatwienie sprawy nie hejtowal nas w internecie sprzedaż starego domu kupno nowego siłę odwagę w pokonywaniu trudnosci Tramp Putin Batyr prawica nie rządzila Bóg zaplac
Jezu dziekuje za okazane laski dary Ducha Sw❤️wnuka zeby ueodzil sue zdrowy❤️wygrany konkurs zeby mnie nie zdegradowali❤️pomoc wyjscia z dlugow❤️Orban nie rzadzi❤️prosba zebym mogla dalej pracowac tam gdzie pracuje na tym samym stanowisku nie byla karana zgode w rodzinie corce synowi w pracy ukladalo sie pomyslnoe pozytywne zalatwienie sprawy nie hejtowal nas w internecie sprzedax starego domu kupno nowego sile odwage w pokonywaniu trudnosci Tramp Putin Batyr prawica nie rzadzila Ty sie zajmij
proszę wszystkich o modlitwe w intencji mojej zmarłej mamy Anny o dar łaski przebaczenia grzechów dla niej i dar łaski nieba żeby została przyjęta do królestwa niebieskiego przez Pana Boga i dostąpiła szczęścia wiecznego po śmierci.Bóg Zapłać za modlitwe wszystkim.
O zdrowie siły odwagę mądrość roztropność szczęście wiarę nadzieję miłość trzeźwość zgodę dla mnie męża syna synowej córki zięcia wnuków wnuczki o uwolnienie nas od przekleństw klątw uroków rzuconych na nas o błogosławieństwo naszej pracy myśli czynów i wszystkiego co robimy o zdrowy słuch wzrok mowę dla Lili o sprawną dłoń i dobre rozwiązanie z zębami dla mnie o zdrowie dla Krysi Nadii o pokój w Ukrainie Polsce świecie za naszych wrogów
O opamiętanie dla sąsiadów ,żeby piekło które mi zgotowali i nadal robią po śmierci męża w końcu się skończyło. Siły i zdrowie dla mnie , o światłość Ducha Świętego . O znalezienie bardzo dobrego adwokata , który w końcu rozprawi się z moja sąsiadką, o pomyślne dla mnie rozstrzygniecie spraw sadowych, administracyjnych, UODO. .Jestem już u kresu sił, boję się ze nie dam rady udźwignąć tego psychiczne i finansowo. Żeby sąsiadka zamilkła, wyprowadziła się raz na zawsze.
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej córki i dla mnie, o cud uzdrowienia, o Boże błogosławieństwo i szczęśliwy powrót do domu każdego dnia. Proszę o modlitwę o dobre życie dla mojej córki, o lepsze stanowisko w pracy, o uleczenie wszystkich naszych chorób. Proszę o modlitwę o zbawienie wieczne dla moich bliskich zmarłych. Jezu, Ty się tym zajmij. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę w moich intencjach. Dziękuję za dziś.
W intencjach Panu Bogu wiadomych, o pokój serca dla mnie i Doroty, pomoc dla niej w oswojeniu się z nową sytuacją, spokojną śmierć dla Renaty, Ewy (2x), Anny (2x), Aleksandry, Danuty i Jadwigi, by dłużej nie męczyły się, nawrócenie dla Moniki, Agnieszki, Katarzyny i jej rodziców, pomoc w szybkim pisaniu artykułów i habilitacji, znalezienie właściwej pracy dla mnie, Roberta i Grzegorza, łaskę zaufania mądrości Bożej, jak coś idzie nie po mej myśli, wieczne szczęście dla zmarłych.
Matko Boża i Ty Dobry Boże ,proszę,byśmy byli zdrowi i bezpieczni ,mieli spokój,nie stracili domu,bym nie straciła pracy,by rak do mnie nie powrócił ,bym dobrze się czuła i miała siłę,byśmy nie żyli w nędzy,by Zuzia wyzdrowiała,a maluch wrócił do domu .Niech sprawa prawna,która niszczy mi życie wyjaśni się pomyślnie i wszystko wyjdzie na jaw,niech przestaną mi dokuczać i oddadzą pieniądze.Dla Mamy i Taty proszę o Wieczny Odpoczynek.Bóg zapłać za modlitwę tak bardzo mi potrzebną.