Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Matko Boża Niepokalana dziękuję za otrzymane łaski. Proszę, o dar zdrowia dla mnie, dla Tereski, dla Krzyśka i moich bliskich, o uwolnienie nas z wszelkich chorób, bóli i nałogów, otocz opieką moją rodzinę i uproś nam u Swojego Syna Jezusa Chrystusa potrzebne łaski, błogosławieństwo Boże w pracy i życiu, dary Ducha Świętego, pokonanie trudności, o siłę psychiczną dla Ariela i pomoc w szczęśliwym rozwiązaniu problemów rodzinnych. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę.
Dziękuję Maryjo za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla rodziny,znasz nasze problemy,choroby,zabierz je od nas,za dobre wyniki w badaniach szczególnie dla najmłodszej wnuczki,o zgodę w rodzinie, zdrowie dla córki, żeby zaliczyła semestr,zapoznała dobrego męża,za wszystkie prośby proszących na tym portalu,dziękuję za każdą modlitwę Bóg zapłać,Maryjo prowadź wszystkie prośby do Jezusa,dziękuję Św. Józefie za wszystko za opiekę nad nami,naszymi dziećmi,wnukami,Jezu.ufamTobie,Chwała Tobie Panie
O poukladanie życia osobistego i zawodowego. O zdrowie i potrzebne łaski. Aby problemy, o których myślę okazały się nieważne. Żeby ich nie było. Aby wszystkwo ułożyło się tak, żebym była szczęśliwa i zadowolona. O szczęśliwy dzisiejszy dzień i tydzień. O szczęśliwe rozwiązanie obecnych problemów.O pracę odpowiednią dla mnie.O ochronę przed złem, które się dzieje. O to, co w sercu i co jest mi potrzebne. Kochana Matko Boża daj kogoś, kto mi pomoże i mnie ochroni.O pieniądze. O dmimdm.
Proszę o modlitwę za Agnieszkę o pokonanie nowotwora...za Bożenę o uzdrowienie z choroby psychicznej...za Wojtka, żeby po wypadku motocyklem wrocil do sił...za Pawła o uzdrowienie z cukrzycy...proszę o modlitwę za Anne, żeby przestał bolec ja kregoslup...za Marianne o uzdrowienie z boli w ciele.Amen.Jezu, Ty się tym zajmij!
Proszę o modlitwę w intencji cudu uzdrowienia mnie i mojego syna Damiana z depresji.O uwolnienie Go z toksycznych relacji i nałogów.O uwolnienie naszej rodziny od wszelkiego działania złorzeczenia i przekleństwa.O nawrócenie Damiana, wzajemne przebaczenie win w rodzinie oraz wszelkie potrzebne łaski w dramatycznej sytuacji życiowej.
Maryjo proszę o racjonalne myślenie i logiczne i dar zdrowia i pokój i rozszerzony zakres w myśleniu i modlitwe serca z i uwagą i regularnie i łagodnie nie na siłe i fajnego chłopaka jak P i tego wzrostu i żebym nie była naiwna i samodzielność i poczucie własnej wartości
Matuchno bądź moją mocą w trudnościach zdrowotnych i osłoną w niebezpieczeństwach .Proś Jezusa o unormowanie moich nagłych skoków bardzo wysokiego ciśnienia ,ulecz z guza nadnercza ,guzków tarczycy i trudnych chorób. Wyproś pracę dla synów ,zdrowie dla nich i męża. Bądź z nami w każdy czas i z Jezusem prowadź nas a zmarłym rodzicom ,dziadkom ,teściom i krewnym wyproś łaskę nieba. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym amen.
Proszę za mnie o modlitwy,by nie kazali mi isc na dodatkowe studia.Pracuje juz pare lat bez nich.Nie dam rady pogodzic tego z praca.Nie spie,biorę leki uspokajające nie moge tego powiedzieć,bo mnie wytkną. Mam dobra opinie w pracy, daja mi ważne zadania daje z 100%.Niech mnie o to juz nie nekaja.Nie chce zmienić pracy i nie wiem czy cos znajde jeszcze.Prosze o spokoj by moc miec urlop tak jak potrzebuje na 2 raty, by Mama zdrowa byla, a R. pracował, by robaki znikely.WSPARCIA MODLITWA BLAGAM
Modlitewna prosba o prace aby udalo mi sie zachowac swoje stanowisko. By mnie nie wyrzucali do malych sal, spychano do smieci by pozwolono zachowac posade o jaka dbam, dokladam starań o wszystko zrobić.Prosze, by szefostwo dojrzało to, jestem b.wiernie zaangażowana. Niech oni zauważą, że inni udaja, niby angażują sie(bo mysla ze dostana kase lepsza, ja bez kasy robie wiecej).To nieodpowiednie osoby, bez morali.(Ateistka i katoliczka niszczace mnie w bialych rękawiczkach)!Ta posada to moja siła
Błagam o szturm modlitw, by mi dano takie grupy do współpracy by moc, spokojnie przeżyć dzień. Żebym mogla więcej robic rzeczy biurowych czy pomagac w kuchnii, a nie być w malej sali. By mnie zabrano z malych sal, nie daje rady tam, nie mam jak iść do toalety nawet, a mam problemy pęcherzem( nikogo to nie obchodzi). A w duzej mogę pobiec do toalety. By dano mi najmłodsze grupy, do pracy i bym byla więcej w wiekszej sali. Prosze, inaczej będę musiała odejść, a wtedy zostanę bez środków życia
Bym już nie chorowała i te wakacje były lepsze niż poprzednie oraz żeby moja babcia i moja mama żyły jak najdłużej. Proszę bym też poradziła sobie jak najszybciej z rzeczami które chcę, potrzebuję sobie poradzić, miała dobry stan psychiczny i siłę, a także sen i poszła w tym roku na festyn bo nie miałam jak od 7 lat a o tym marzę..Prośba by mój ojciec zachowywał się lepiej i jeśli jednak źle to by nie miało na mnie żadnego wpływu i marzę by pójść do ogrodu botanicznego i mieć energię do żyćia
Mateńko, proszę uproś u swego Syna potrzebne łaski dla naszej rodziny, szczególnie dla naszego syna. Boże spraw proszę cud, żeby pomyślnie rozwiązała się nasza trudna sytuacja, niech syn zmieni swoją drogę. Już nie mam siły, serce pęka na tysiąc kawałków, jestem załamana, tracę wiarę. Św. Rito, patronko spraw beznadziejnych, módl się za nami. Św Janie Pawle II módl się za nami.