Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
O opamiętanie dla sąsiadów ,żeby piekło które mi zgotowali i nadal robią po śmierci męża w końcu się skończyło. Siły i zdrowie dla mnie , o światłość Ducha Świętego . O znalezienie bardzo dobrego adwokata , który w końcu rozprawi się z moja sąsiadką, o pomyślne dla mnie rozstrzygniecie spraw sadowych, administracyjnych, UODO. .Jestem już u kresu sił, boję się ze nie dam rady udźwignąć tego psychiczne i finansowo. Żeby sąsiadka zamilkła, wyprowadziła się raz na zawsze
Maryjo Pompejańska ❤️Proszę o zdrowie dzieci,męża(aby guzki zniknęły)O zdrowie babci aby lekarze wyleczyli nogę i taty po zabiegach.Za córeczkę aby poprawiła swoje zachowanie.O cud znalezienia pracy dla mnie i męża.Abym po stażu dostała pracę.BŁAGAM O CUD.Kochana Mateńko mamy dwoje dzieci,proszę dopomóż i razem z Jezusem Chrystusem ulituj się nad nami abyśmy znaleźli pracę.Chroń nas od nieszczęść, wypadków.Bog zapłać każdemu kto się za naspomodli.Jezu ufam Tobie.Jezu Ty się tymzajmij
Dziękuję Panie Jezu za okazaną pomoc i łaski. Przepraszam za moje grzechy i proszę Cię o przebaczenie. Proszę w moich intencjach. Proszę w intencji mojego zdrowia i proszę o możliwość lepszego snu w nocy. Proszę również w intencji wyzwań, trudności w nowym tygodniu. Proszę również za innych, którzy mierzą się w życiu z różnego rodzaju trudnościami.
Mój ojciec całe dzieciństwo znęcał się nade mną jak tylko mógł i była bieda,alkohol, wszyscy w jednej izbie,nawet opału nie było i awantury i nawet teraz jak jestem w wieku średnim i niestety mam styczność to próbuje być złośliwy i podły bez powodu!! ,,wróży" mi brak pieniędzy i zmarszczki. NIECH NIGDY NIE MA TEJ SATYSFAKCJI I BYM MIALA ZAWSZE BARDZO DUŻO PIENIĘDZY, NAJLEPIEJ O WIELE WIĘCEJ NIŻ POTRZEBUJĘ ORAZ BYM WYGLĄDAŁA ZADZIWIAJĄCO DOBRZE I NIE MIAŁA ZMARSZCZEK a najlepiej wcale!
Dziękuję Maryjo za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla rodziny,znasz nasze problemy,choroby,zabierz je od nas,za dobre wyniki w badaniach szczególnie dla najmłodszej wnuczki,o zgodę w rodzinie, zdrowie dla córki, żeby zaliczyła semestr,zapoznała dobrego męża,za wszystkie prośby proszących na tym portalu,dziękuję za każdą modlitwę Bóg zapłać,Maryjo prowadź wszystkie prośby do Jezusa,dziękuję Św. Józefie za wszystko za opiekę nad nami,naszymi dziećmi,wnukami,Jezu.ufamTobie,Chwała Tobie Panie
Panie Jezu, dziękuję Ci za łaskę chrztu, przez którą uczyniłeś mnie swoim dzieckiem i dałeś mi nowe życie. Pomagaj mi każdego dnia umierać dla egoizmu, grzechu i wszystkiego, co oddala mnie od Ciebie.Ucz mnie żyć w prawdzie mojej chrześcijańskiej tożsamości, pamiętając, że należę do Ciebie i jestem umiłowana przez Ojca. Spraw, abym w codziennych wyborach coraz bardziej ukazywała Twoją obecność przez miłość, przebaczenie i wierność.Niech moc Twojego zmartwychwstania prowadzi mnie ku pełni życia
Proszę o modlitwę za wszystkich chorych o których wiem, z mojej rodziny i meza...za chorych znajomych i przyjaciół o łaskę zdrowia dla nich...za kapłanów o żywa wiarę dla nich i owocne duszpasterstwo w parafiach...o życie wieczne dla mojego Taty i Teścia...o stała prace na umowę o pracę dla mnie.Amen.Jezu, zmiluj się nad nami!
Prosze za mnie o modlitwy,by nie kazali mi isc na dodatkowe studia.Pracuje juz pare lat bez nich .Mam nieco mniej zarobkow,ale nie dam rady pogodzic tego z praca.Nie spie ,biore leki uspojajace nie moge tego powiedxiec.bo mnie wytkna.prosze mam dobra opinie w pracy, daja mi wazne zadania daje z 100%.Niech mnie o to juz nie nekaja.nie chce zmieniac pracy i nie wiem czy cos znajde jeszcze.prosze o spokoj by moc miec urlop tak jak potrzebuje na2 raty i by robaki znikely.WSPARCIA MODLITWA BLAGAM