Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Boże zbaw mnie,rodzinę,bym przeszła żywa,zdrowa,cała granicę emigrując,zaszła naturalnie w ciążę z wymarzonym mężem,on nie stracił wzroku,majątku,pracy,znajoma nie miała z nim dziecka,jak już je ma to niech ja też je mam,nikt nie wymusił na mnie aborcji tej ciąży,urodziła biologiczne żywe zdrowe dziecko,to co chcę by było tajne niech będzie,zmarła śmiercią naturalną jako niekarana,nie wywołała wojny,mój obrany kraj wygrał,nie skrzywdziła syna kuzynki,USA zniosło karę śmierci,wrogowie przegrali!
Proszę Boże ,wszyscy święci, uczyńcie cud łaski dla proszącej tutaj.Uczyń jej los szczęśliwym, Aby dostała pieniądze na czas,aby była radością dla innych,otocz ja światłem i ciepłem,chroń od złego,od przemocy,od niechcianych gości ,agresji,usterek awarii,Miej w opiece ją ,jej mamę jej rodzinę.dopomóż ludziom aby żyli w spokoju i dobrobycie.Pod Twoją opiekę powierzamy ją Boże, otwieramy nasze serca na Ciebie.dopomóż jej w codziennych sprawach
Maryjo Matko Nieustającej Pomocy dziękuję za uzdrowienie Marysi z depresji uzdrow jej duszę I ciało proszę o światło Ducha Świętego o pokój serca o łaskę nawrocenia dla niej o łaskę uwolnienia z objadania się o dobrą pracę dla niej o łaskę uwolnienia z choroby alkoholowej Grzegorza I Doroty o powrót Michała do rodziny o zdrowie dla Mikolaja
Proszę za mnie o modlitwy,by nie kazali mi isc na dodatkowe studia.Pracuje juz pare lat bez nich.Nie dam rady pogodzic tego z praca.Nie spie,biorę leki uspokajające nie moge tego powiedzieć,bo mnie wytkną. Mam dobra opinie w pracy, daja mi ważne zadania daje z 100%.Niech mnie o to juz nie nekaja.Nie chce zmienić pracy i nie wiem czy cos znajde jeszcze.Prosze o spokoj by moc miec urlop tak jak potrzebuje na 2 raty, by Mama zdrowa byla, a R. pracował, by robaki znikely.WSPARCIA MODLITWA BLAGAM
Modlitewna prosba o prace aby udalo mi sie zachowac swoje stanowisko. By mnie nie wyrzucali do malych sal, spychano do smieci by pozwolono zachowac posade o jaka dbam, dokladam starań o wszystko zrobić.Prosze, by szefostwo dojrzało to, jestem b.wiernie zaangażowana. Niech oni zauważą, że inni udaja, niby angażują sie(bo mysla ze dostana kase lepsza, ja bez kasy robie wiecej).To nieodpowiednie osoby, bez morali.(Ateistka i katoliczka niszczace mnie w bialych rękawiczkach)!Ta posada to moja siła