Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Proszę o radość życia wiecznego dla mojej kochanej mamy Stefanii, taty Stefana, brata Mirosława, Franciszka, Edwarda, Franciszki, Katarzyny, Marii, Antoniego, Józefa, Piotra, Emilii, Andrzeja, zmarłych z rodziny, dusze w czysccu cierpiące. Proszę o zdrowie, opiekę, potrzebne łaski, nawrocenie, uwolnienie od nałogu internetu, pomoc w nauce I konkursach, bezpieczną drogę do szkoły I z powrotem do domu dla syna Michała. O opamietanie I zmianę postępowania do syna dla Krzysztofa
Boże dziękuję za okazane łaski dary Ducha Sw♥️ wnuka żeby urodził się zdrowy♥️ wygrany konkurs żeby mnie nie zdegradowali♥️ pomoc wyjścia z długów♥️ Orban nie rządzi♥️ prośbą żebym mogła dalej pracować tam gdzie pracuje na tym samym stanowisku nie była karana zgodę w rodzinie córce synowi w pracy ułożyło się pomyślnie mama ja była zdrowa nie miała raka nie hejtowal nas w internecie sprzedaż starego domu kupno nowego siłę odwagę w pokonywaniu trudnosci Tramp Putin Batyr prawica nie rządzila Amen
Jezu dziekuje za okazane laski dary Ducha Sw❤️wnuka zeby urodzil sir zdrowy❤️wygrany konkurs zeby mnie nie zdegradowali❤️pomoc wyjscoa z dlugow❤️Orban nie rzadzi❤️prosba zebym mogla dalej pracowac tam gdzie pracuje na tym samym stanowisku nie byla karana zgode w rodzinie corce synowi w pracy ulozylo sie pomyslnie mama ja byla zdrowa nie miala raka nie hejtowal nas w internecie sprzedaz starego domu kupno nowego sile odwage w pokonywaniu trudnosci Tramp Putin Batyr prawica nie rzadzila Amen
O zdrowie siły mądrość roztropność odwagę wiarę nadzieję miłość trzeźwość spokój szczęście dla mnie męża syna synowej córki zięcia wnuków wnuczki o uwolnienie nas od przekleństw klątw uroków rzuconych na nas o błogosławieństwo naszej pracy myśli czynów i wszystkiego co robimy o sprawną dłoń dobre rozwiązanie z zębami dla mnie o dobra spokojną pracę dla syna i córki o zdrowy słuch mowę wzrok dla Lili o zdrowie dla Krysi Nadii o pokój w śiwecie za naszych wrogów
O opamiętanie dla sąsiadów ,żeby piekło które mi zgotowali i nadal robią po śmierci męża w końcu się skończyło. Siły i zdrowie dla mnie , o światłość Ducha Świętego . O znalezienie bardzo dobrego adwokata , który w końcu rozprawi się z moja sąsiadką, o pomyślne dla mnie rozstrzygniecie spraw sadowych, administracyjnych, UODO. .Jestem już u kresu sił, boję się ze nie dam rady udźwignąć tego psychiczne i finansowo. Żeby sąsiadka zamilkła, wyprowadziła się raz na zawsze.
Matko Boża i Ty Dobry Boże ,proszę,byśmy byli zdrowi i bezpieczni ,mieli spokój,nie stracili domu,bym nie straciła pracy,by rak do mnie nie powrócił ,bym dobrze się czuła i miała siłę,byśmy nie żyli w nędzy,by Zuzia wyzdrowiała,a maluch wrócił do domu .Niech sprawa prawna,która niszczy mi życie wyjaśni się pomyślnie i wszystko wyjdzie na jaw,niech przestaną mi dokuczać i oddadzą pieniądze.Dla Mamy i Taty proszę o Wieczny Odpoczynek.Bóg zapłać za modlitwę tak bardzo mi potrzebną.
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej córki i dla mnie, o cud uzdrowienia, o Boże błogosławieństwo i szczęśliwy powrót do domu każdego dnia. Proszę o dobre życie dla mojej córki, o lepsze stanowisko w pracy, o uleczenie wszystkich naszych chorób. Proszę o modlitwę o zbawienie wieczne dla moich bliskich zmarłych. Jezu, Ty się tym zajmij. Bóg zapłać wszystkim za modlitwę w moich intencjach. Dziękuję za dziś.
Proszę by zachować stanowisko, by nie spaśc by nie byc znowu szeregowym pracownikiem. Daje z siebie 100 %. Nie chodze na imprezy towarzyskich, z pracy ale to przez zdrowie nie mowie, bo byłoby wykorzystanie przeciw mnie.Prosze, by przełożeni docenili mnie, zauważli ze staram sie i zachowac awans, na jaki pracuje od 10 lat i by nie zabrali przez konkurencje ktora jest pozbawiona morali i intrygi. Dla kogos to nic, dla mnie wszystko, nie chodzi o wieksze zarobki.Dziekuje,ja za Was tez modle sie.
Mateńko, proszę uproś u swego Syna potrzebne łaski dla naszej rodziny, szczególnie dla naszego syna. Proszę by był dobrym męzem i ojcem, aby służył ludziom i Bogu. O pomyslne rozwiązanie trudnej sytuacji. Już nie mam siły, serce pęka na tysiąc kawałków, jestem załamana , tracę wiarę choć wiem że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Św. Rito, patronko spraw beznadziejnych, módl się za nami. Św Janie Pawle II módl się za nami.