Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Matuchno bądź moją mocą w trudnościach zdrowotnych i osłoną w niebezpieczeństwach .Proś Jezusa o unormowanie moich nagłych skoków bardzo wysokiego ciśnienia ,ulecz z guza nadnercza ,guzków tarczycy i trudnych chorób. Wyproś pracę dla synów ,zdrowie dla nich i męża. Bądź z nami w każdy czas i z Jezusem prowadź nas a zmarłym rodzicom ,dziadkom ,teściom i krewnym wyproś łaskę nieba. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym amen.
Proszę za mnie o modlitwy,by nie kazali mi isc na dodatkowe studia.Pracuje juz pare lat bez nich.Nie dam rady pogodzic tego z praca.Nie spie,biorę leki uspokajające nie moge tego powiedzieć,bo mnie wytkną. Mam dobra opinie w pracy, daja mi ważne zadania daje z 100%.Niech mnie o to juz nie nekaja.Nie chce zmienić pracy i nie wiem czy cos znajde jeszcze.Prosze o spokoj by moc miec urlop tak jak potrzebuje na 2 raty, by Mama zdrowa byla, a R. pracował, by robaki znikely.WSPARCIA MODLITWA BLAGAM
Modlitewna prosba o prace aby udalo mi sie zachowac swoje stanowisko. By mnie nie wyrzucali do malych sal, spychano do smieci by pozwolono zachowac posade o jaka dbam, dokladam starań o wszystko zrobić.Prosze, by szefostwo dojrzało to, jestem b.wiernie zaangażowana. Niech oni zauważą, że inni udaja, niby angażują sie(bo mysla ze dostana kase lepsza, ja bez kasy robie wiecej).To nieodpowiednie osoby, bez morali.(Ateistka i katoliczka niszczace mnie w bialych rękawiczkach)!Ta posada to moja siła
Błagam o szturm modlitw, by mi dano takie grupy do współpracy by moc, spokojnie przeżyć dzień. Żebym mogla więcej robic rzeczy biurowych czy pomagac w kuchnii, a nie być w malej sali. By mnie zabrano z malych sal, nie daje rady tam, nie mam jak iść do toalety nawet, a mam problemy pęcherzem( nikogo to nie obchodzi). A w duzej mogę pobiec do toalety. By dano mi najmłodsze grupy, do pracy i bym byla więcej w wiekszej sali. Prosze, inaczej będę musiała odejść, a wtedy zostanę bez środków życia
Bym już nie chorowała i te wakacje były lepsze niż poprzednie oraz żeby moja babcia i moja mama żyły jak najdłużej. Proszę bym też poradziła sobie jak najszybciej z rzeczami które chcę, potrzebuję sobie poradzić, miała dobry stan psychiczny i siłę, a także sen i poszła w tym roku na festyn bo nie miałam jak od 7 lat a o tym marzę..Prośba by mój ojciec zachowywał się lepiej i jeśli jednak źle to by nie miało na mnie żadnego wpływu i marzę by pójść do ogrodu botanicznego i mieć energię do żyćia
Mateńko, proszę uproś u swego Syna potrzebne łaski dla naszej rodziny, szczególnie dla naszego syna. Boże spraw proszę cud, żeby pomyślnie rozwiązała się nasza trudna sytuacja, niech syn zmieni swoją drogę. Już nie mam siły, serce pęka na tysiąc kawałków, jestem załamana, tracę wiarę. Św. Rito, patronko spraw beznadziejnych, módl się za nami. Św Janie Pawle II módl się za nami.
Św Rito proszę o opamiętanie i o łaskę empatii dla Kamila, aby trochę zmienił swoje zeznania aby jego brat Przemek nie trafił do więzienia, niech go nie skazuje na ciężkie warunki, sam wie, że jego partnerka ( partnerka Kamila) nie jest idealna. Nie proszę, aby Danka odeszła z jego życia a otworzenie oczu Kamilowi i pomoc bratu. Bardzo proszę aby sprawa Danki też była brana pod uwagę w sądzie.
Św Rito z bólem serca i strachem w oczach przycjodze do Ciebie prosić o pomóc i wsparcie. Bardzo Cię proszę wstaw się za Przemkiem u Jezusa, aby udzielił mu łaski przebaczenia i aby uwolnił go w lipcu z aresztu. Błagam, aby Przemek nie trafił do więzienia. To dobry chłopak, ale pogubił się w życiu i został w coś wciągnięty, zmanpuliwany lub rodzina go sprowokowała do czegoś. Proszę niech moje zeznania okażą się pomocne i niech znają się dobrzy ludzie, którzy mu pomogą np ojciec,
O opamiętanie dla sąsiadów ,żeby piekło które mi zgotowali i nadal robią po śmierci męża w końcu się skończyło. Siły i zdrowie dla mnie , o światłość Ducha Świętego . O znalezienie bardzo dobrego adwokata , który w końcu rozprawi się z moja sąsiadką, o pomyślne dla mnie rozstrzygniecie spraw sadowych, administracyjnych, UODO. .Jestem już u kresu sił, boję się ze nie dam rady udźwignąć tego psychiczne i finansowo. Żeby sąsiadka zamilkła, wyprowadziła się raz na zawsze.