Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki o światło Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej , aby radość i miłość zagościły w jej życiu i na swej drodze spotkała dobrych ludzi i dobrego człowieka z którym będzie mogła stworzyć rodzinę. Święty Józefie otocz ją płaszczem swej opieki i chron przed blednymi decyzjami
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojej bratowej, która jutro ma badania mammograficzne. Aby wszystko było dobrze, o łaskę zdrowia proszę nie było potrzeby dalszej diagnostyki by wszystko było dobrze. Błagam święta Rito dopomóż w tej beznadziejnej sytuacji, Święty ojcze Papczyński proszę wspieraj ją i cała nasza rodzinę.
Dziękuję Maryjo za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla rodziny,znasz nasze problemy,choroby,zabierz je od nas,za dobre wyniki w badaniach szczególnie dla najmłodszej wnuczki,o zgodę w rodzinie, zdrowie dla córki, żeby zaliczyła semestr,zapoznała dobrego męża,za wszystkie prośby proszących na tym portalu,dziękuję za każdą modlitwę Bóg zapłać,Maryjo prowadź wszystkie prośby do Jezusa,dziękuję Św. Józefie za wszystko za opiekę nad nami,naszymi dziećmi,wnukami,Jezu.ufamTobie,Chwała Tobie Panie
Prosze za mnie o modlitwy,by nie kazali mi isc na dodatkowe studia.Pracuje juz pare lat bez nich .Mam nieco mniej zarobkow,ale nie dam rady pogodzic tego z praca.Nie spie ,biore leki uspojajace nie moge tego powiedxiec.bo mnie wytkna.prosze mam dobra opinie w pracy, daja mi wazne zadania daje z 100%.Niech mnie o to juz nie nekaja.nie chce zmieniac pracy i nie wiem czy cos znajde jeszcze.prosze o spokoj by moc miec urlop tak jak potrzebuje na2 raty i by robaki znikely.WSPARCIA MODLITWA BLAGAM
PANIE JEZU DZIEKUJE CI ZA TWOJA OPIEKE, PROSZE O BLOGOSLAWIENSTWO DLA MOJEGO SYNA, MEZA ORAZ MNIE. BLOGOSLAW NAM WE WSZYSTKIM. JEZU TYLE TRUDNYCH SPRAW, ROZWIAZ JE BLAGAM POZYTYWNIE. KOCHAM CIE JEZU, JEZU JESTES MOIM PANEM, BOGIEM I ODKUPICIELEM. PROWADZ NAS......KOCHAJ NAS...................... JEZU POTRZEBUJE CIE. AMEN.
Panie Boże, proszę, zabierz ode mnie depresję i nerwicę. Nie chcę już z tym żyć. Chcę odstawić leki antydepresyjne. Pomóż mi proszę Boże w wychowaniu samotnie córki. Jeżeli jest mężczyzna dla mnie od Ciebie Boże, pomóż nam się spotkać. Proszę także Cię Boże o pomoc w sporze rodzinnym... Bóg zapłać..
Panie Boże proszę pomóż abym w końcu zaczęła myśleć że wszystko się ułoży żeby wszystko co złe minęło i żebym mogła powiedzieć dałaś radę jak zawsze dawałaś,bo czasem w to wszystko wątpie,wszystko mi się wali.Nie mam sił .Prosze cię także aby mój syn największy skarb zawsze wierzył w siebie,jest dla mnie wszystkim i chciałabym dla niego jak najlepiej bo bardzo go kocham Proszę cię także abym dalej mogła tu mieszkać gdzie teraz.Wierze że mi pomożesz a prawdziwa wiara zdziała cuda Bóg zapłać Amen
Boże zbaw mnie,tatę,mamę,bym przeszła żywa,zdrowa,cała granicę emigrując,zaszła naturalnie w ciążę z wymarzonym mężem,on nie stracił wzroku,majątku,pracy,znajoma nie miała z nim dziecka,jak już je ma to niech ja też je mam,nikt nie wymusił na mnie aborcji tej ciąży,urodziła biologiczne żywe zdrowe dziecko,to co chcę by było tajne niech będzie,zmarła śmiercią naturalną jako niekarana,nie wywołała wojny,mój obrany kraj wygrał,nie skrzywdziła syna kuzynki,USA zniosło karę śmierci,wrogowie przegrali