Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Proszę za mnie o modlitwy,by nie kazali mi isc na dodatkowe studia.Pracuje juz pare lat bez nich.Nie dam rady pogodzic tego z praca.Nie spie,biorę leki uspokajające nie moge tego powiedzieć,bo mnie wytkną. Mam dobra opinie w pracy, daja mi ważne zadania daje z 100%.Niech mnie o to juz nie nekaja.Nie chce zmienić pracy i nie wiem czy cos znajde jeszcze.Prosze o spokoj by moc miec urlop tak jak potrzebuje na 2 raty, by Mama zdrowa byla, a R. pracował, by robaki znikely.WSPARCIA MODLITWA BLAGAM
Błagam o szturm modlitw, by mi dano takie grupy do współpracy by moc, spokojnie przeżyć dzień. Żebym mogla więcej robic rzeczy biurowych czy pomagac w kuchnii, a nie być w malej sali. By mnie zabrano z malych sal, nie daje rady tam, nie mam jak iść do toalety nawet, a mam problemy pęcherzem( nikogo to nie obchodzi). A w duzej mogę pobiec do toalety. By dano mi najmłodsze grupy, do pracy i bym byla więcej w wiekszej sali. Prosze, inaczej będę musiała odejść, a wtedy zostanę bez środków życia
Proszę o modlitwę za mnie i meza we wszystkich naszych intencjach...niech Bóg Ojciec nam we wszystkim blogoslawi...niech boża opatrzność czuwa nad nami i naszym domem...o zdrowie dla nas, prace dla mnie i uwolnienie meza z nałogów.Amen.Jezu, Ty się tym zajmij!
Proszę Boże jedyny miej w opiece chrześniaka proszącej tutaj,aby uporał się ze śmiercią taty, aby zakończył studia sukcesem, zdobył i trwał przy dobrej pracy,aby lubił ludzi, był otoczony dobrymi, aby szczęście mu sprzyjało,znalazł miłość,aby jego przyszła dobra żona nie skrzywdziła go,aby był potrzebny ludziom, dopomóż Boże,miej w opiece Tomasza\H.Prosimy
Modlitewna prosba o prace aby udalo mi sie zachowac swoje stanowisko. By mnie nie wyrzucali do malych sal, spychano do smieci by pozwolono zachowac posade o jaka dbam, dokladam starań o wszystko zrobić.Prosze, by szefostwo dojrzało to, jestem b.wiernie zaangażowana. Niech oni zauważą, że inni udaja, niby angażują sie(bo mysla ze dostana kase lepsza, ja bez kasy robie wiecej).To nieodpowiednie osoby, bez morali.(Ateistka i katoliczka niszczace mnie w bialych rękawiczkach)!Ta posada to moja siła
Maryjo otocz moją córkę opieką w pracy, Duchu Święty daj jej jasny umysł, prowadź jej rozmowy aby coś się u niej w pracy zmieniło na dobre, żeby kierownik zmieniła nastawienie i nie dyskryminowała córki tylko dlatego że ma orzeczenie o niepełnosprawności,żeby przenieśli ją do innego wydz. albo znalazła inną dobrą pracę z fajnymi ludźmi, dziękuję Panie że sprawa córki zaczyna się wyjaśniać, Chwała Tobie Panie, Święty Józefie bądź jej opiekunem, dziekuję za każdą modlitwę,Bóg zapłać
Proszę i dziękuję za modlitwę za Jana, za łaskę nawrócenia dla niego, wszelkie potrzebne łaski, przyjaźń z nim oraz w intencjach Bogu wiadomych. Za to, że uwierzył w Boga, został uwolniony od wpływu niewłaściwych ludzi, środowiska, pracy i zachwytów nad tym oraz dostrzegł i docenił wsparcie jakie otrzymuje. Dziękuję za każdą pomoc w postaci modlitwy.
Proszę o zdrowie, Boże błogosławieństwo spokój miłość wiarę i trzeźwość w mojej rodzinie. Aby poukładały się wszystkie sprawy życiowe jak najlepiej a Matka Boska otoczyła nas swoją opieką.Żeby Syn ułożył sobie życie po stracie żony poznał odpowiednią osobę założył rodzinę i żył w zdrowiu i miłości. W rodzinie 2-go Syna wnusia żeby nie miała problemów zdrowotnych szczególnie gastrycznych i psychologicznych. Oby w naszej rodzinie nie było raka i innych chorób mąż zmienił się na dobre i żył trzeźwy
proszę wszystkich o modlitwe w intencji mojej zmarłej mamy Anny o dar łaski przebaczenia grzechów dla niej i dar łaski nieba żeby została przyjęta do królestwa niebieskiego przez Pana Boga i dostąpiła szczęścia wiecznego po śmierci.Bóg Zapłać za modlitwe wszystkim.