Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Panie Jezu proszę o Łaskę zdrowia, sił do życia, o odnalezienia sensu życia, o zakup dobrego mieszkania i wyposażenia go, aby starczyło mi środków i sił.Aby osteoporoza się cofnęła, stawy i kręgosłup nie bolały, o nawrócenie córek, o życie w prawdzie i nie wpuszczanie złych, toksycznych ludzi do swojego życia, o każdy lepszy dzień, aby zmieniło mi się nastawienie do życia, depresja nie zabierała mi siły i chęci do życia, o Wiarę, Nadzieję i Miłość, odzyskanie wiary w siebie po narcyzie, toksyku
intencji Marty Piątek o uzdrowienie na duszy I ciele, z jej problemów psychicznych, z alkoholizmu, aby dobry Bóg raczył postawić na jej drodze życia odpowiednie osoby które jej pomogą. W intencjach Pani Mariny chorującej na agresywną postać nowotworu złośliwego o uzdrowienie na duszy I ciele, w intencji Jej zmarłego męża Pawła o życie wieczne dla niego, w intencji Kariny - nastoletniej córki Pani Mariny, o wszelkie potrzebne Łaski. O opiekę Bożą I Maryi dla tej rodziny.
Proszę by zachować stanowisko, by nie spaśc by nie byc znowu szeregowym pracownikiem. Daje z siebie 100 %. Nie chodze na imprezy towarzyskich, z pracy ale to przez zdrowie nie mowie, bo byłoby wykorzystanie przeciw mnie.Prosze, by przełożeni docenili mnie, zauważli ze staram sie i zachowac awans, na jaki pracuje od 10 lat i by nie zabrali przez konkurencje ktora jest pozbawiona morali i intrygi. Dla kogos to nic, dla mnie wszystko, nie chodzi o wieksze zarobki.Dziekuje,ja za Was tez modle sie.
Proszę o modlitwę o zdrowie dla mojej córki i dla mnie, o cud uzdrowienia, o Boże błogosławieństwo i szczęśliwy powrót do domu każdego dnia. Proszę o modlitwę o dobre życie dla mojej córki, o spokojniejsze stanowisko w pracy, o uleczenie wszystkich naszych chorób. Proszę o modlitwę o zbawienie wieczne dla moich bliskich zmarłych. Jezu, Ty się tym zajmij.Bóg zapłać wszystkim za modlitwę w moich intencjach. Dziękuję za dziś.
Panie Boże proszę pomóż abym w końcu zaczęła myśleć że wszystko się ułoży żeby wszystko co złe minęło i żebym mogła powiedzieć dałaś radę jak zawsze dawałaś,bo czasem w to wszystko wątpie,wszystko mi się wali.Nie mam sił .Prosze cię także aby mój syn największy skarb zawsze wierzył w siebie,jest dla mnie wszystkim i chciałabym dla niego jak najlepiej bo bardzo go kocham Proszę cię także abym dalej mogła tu mieszkać gdzie teraz.Wierze że mi pomożesz a prawdziwa wiara zdziała cuda Bóg zapłać Amen
Boże pomóż mi. Spraw by moje dziecko jadło. Napraw tą sytuację. Nikt nie pomoże, ale ty możesz. Wiem że mój problem w porównaniu z innymi nic nie znaczy, ale pomóż mi. Twoje jedno spojrzenie, jedno dotknięcie i wiem ze to dziecko byłoby uleczone. Błagam. Jeśli jednak inna jest Twoja wola, to pozwól mi znalesc siłę by to przejść.
Dziękuję Maryjo za otrzymane łaski i proszę o zdrowie dla rodziny,znasz nasze problemy,choroby,zabierz je od nas,za dobre wyniki w badaniach szczególnie dla najmłodszej wnuczki,o zgodę w rodzinie, zdrowie dla córki, żeby zaliczyła semestr,zapoznała dobrego męża,za wszystkie prośby proszących na tym portalu,dziękuję za każdą modlitwę Bóg zapłać,Maryjo prowadź wszystkie prośby do Jezusa,dziękuję Św. Józefie za wszystko za opiekę nad nami,naszymi dziećmi,wnukami,Jezu.ufamTobie,Chwała Tobie Panie