Oczekujesz modlitwy? – Pamiętaj, by też pomodlić się za innych! 
Wielokrotnie snułam intrygi by pokazać jak źli są inni ludzie.Chciałam też ośmieszyć kościół rzymskokatolicki i papieży a w szczególności tego z Polski.Przez to wszystko dużo osób się pewnie pomodliło na moich dewocjonaliach które sama przed tymi ludźmi wychwalałam.Boże wybacz mi i zabaw mnie,spraw bym zaszła naturalnie w ciążę z wymarzonym mężem,on nie stracił wzroku,majątku,pracy,znajoma nie miała z nim dziecka,jak już je ma to niech ja też je mam,nikt nie wymusił na mnie aborcji tej ciążyUfam
O lepsze moje samopoczucie i bym w tym roku, jak najszybciej mieć możliwość i z kim pójść do ogrodu botanicznego,festyn, koncert bo mam kiedy a nie mam jak, z kim a sama nie mam jak dojechać i mi przykro, że tak jakby muszę generalnie na tym odludziu siedzieć, tak bym chciała bardzo więcej korzystać z życia a tu tkwię i to są moje marzenia oraz wyjechać na wakacje w tym roku i by nie przyszło mi płacić cło z zza granicy bo wchodzi ustawa i nie wiem czy zdąży przyjśc paczka,późno się dowiedziałam
Proszę o całkowite uzdrowienie naszej córeczki oraz łaskę zdrowia dla niej na kolejne lata. Jednocześnie dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i dary. Proszę także o uzdrowienie mojej siostrzenicy i łaskę zdrowia dla niej. Jezu Ty się tym zajmij. Królowo Różańca Świętego módl się za nami♥️
Proszę za mnie o modlitwy,by nie kazali mi isc na dodatkowe studia.Pracuje juz pare lat bez nich.Nie dam rady pogodzic tego z praca.Nie spie,biorę leki uspokajające nie moge tego powiedzieć,bo mnie wytkną. Mam dobra opinie w pracy, daja mi ważne zadania daje z 100%.Niech mnie o to juz nie nekaja.Nie chce zmienić pracy i nie wiem czy cos znajde jeszcze.Prosze o spokoj by moc miec urlop tak jak potrzebuje na 2 raty, by Mama zdrowa byla, a R. pracował, by robaki znikely.WSPARCIA MODLITWA BLAGAM
Modlitewna prosba o prace aby udalo mi sie zachowac swoje stanowisko. By mnie nie wyrzucali do malych sal, spychano do smieci by pozwolono zachowac posade o jaka dbam, dokladam starań o wszystko zrobić.Prosze, by szefostwo dojrzało to, jestem b.wiernie zaangażowana. Niech oni zauważą, że inni udaja, niby angażują sie(bo mysla ze dostana kase lepsza, ja bez kasy robie wiecej).To nieodpowiednie osoby, bez morali.(Ateistka i katoliczka niszczace mnie w bialych rękawiczkach)!Ta posada to moja siła