Intencje modlitewne

Módl się z nami przez internet!

Intencje pozostawione na tej stronie omadlamy w Internetowym Radiu Różaniec o godzinie 20.30. Dołącz do naszej modlitwy! Zobacz, jak! Transmitujemy też na Youtube i Facebooku.
Zapraszamy też do włączenia się do modlitwy w intencjach nadesłanych przez inne osoby.
Napisz intencję

Ostatnio dodane intencje:

Zanim napiszesz intencję: PRZECZYTAJ zasady:

1. Nie podawaj danych (nazwisk itp.) osób, za które się modlisz.
2. To jest miejsce na modlitwę, nie na dyskusje.
3. Wszystkie swoje intencje umieść w jednym wpisie.
4. Swoje intencje dodawaj nie częściej, niż raz dziennie.


Za pomocą poniższego formularza możesz dodać swoją intencję.
Modlę się za Ciebie

Omodlono 3 razy.

Agnieszka

Błagam Cię najukochańsza Mateńko żeby mój mąż znowu obdarzył mnie uczuciem miłości, żeby wrócił już do mnie i do dzieci do naszego domu. Żeby Jego Anioł Stróż pomógł mu wycofać papiery rozwodowe. Błagam o pomoc

Przysłano: 18-11-2019 09:18

Modlę się za Ciebie

Omodlono 4 razy.

Ja

Matko ukochana daj siłę i nadzieję mojemu synowi

Przysłano: 18-11-2019 09:20

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Bożena

Proszę o modlitwę w intencji mojej rodziny: o zdrowie fizyczne i duchowe, łaskę nawrócenia i wyjścia z nałogu tytoniowego i pijaństwa dla męża aby nie robił awantur, nie wyzywał mnie i nie ubliżał,nie rozbijał co mu podejdzie pod rękę i nie wyganiał mnie z domu,o łaskę sakramentu pokuty i wiary,powrót do pełnej sprawności fizycznej i umysłowej po operacji, pozytywną decyzję o rentę i odszkodowanie, aby synowie i synowe znaleźli dobrą stałą pracę w pobliżu, by synowie dogadywali się z synowymi i byli razem do końca życia w zdrowiu i szczęściu ,o zdrowie dla synowej i nowo narodzonej Wnuni, żeby drugi syn z synową doczekali się zdrowego potomstwa, żeby nie mieli żadnych problemów zdrowotnych, żeby było wszystko dobrze,żeby synowa była wierna nie dawała powodów aby jej nie ufać, aby syn dostał pracę tam gdzie złożył podanie,aby synowie mieli dobrą, lekką, bezpieczną pracę , o zbawienie dusz zmarłych szczególnie moich rodziców.Proszę o łaskę zdrowia dla całej mojej rodziny, o uzdrowienie mojego kolana i gardła, wyjście z choroby Natalki.Rentę dla męża. Niech wstawiennictwo Św. Jana Pawła II , Św. Rity mi pomoże a Archanioł Gabriel oddali wszelkie zło od mojej rodziny. Bóg zapłać za modlitwę.

Przysłano: 18-11-2019 09:13

Modlę się za Ciebie

Omodlono 3 razy.

Anonim

Mateczko Najświętsza proszę ulecz Anie bo ona bardzo cierpi i pomóż jej.we wszystkich sprawach Ty jedyna znasz wszystko najlepiej Mateczko weź w opiekę i obronę Anie i bliskich-całą rodzinę Jezu Ufam Tobie

Przysłano: 18-11-2019 08:52

Modlę się za Ciebie

Omodlono 3 razy.

Mama

O przemianę serc nawrócenie

Powrót do chłopaka

Przysłano: 18-11-2019 08:14

Modlę się za Ciebie

Omodlono 2 razy.

Anonim

o uzdrowienie mojego brata i szczesliwe zoperowanie serca,zeby wszastko pomyslnie sie zakonczylo

Przysłano: 18-11-2019 08:00

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Barbara

O cud uwolnienia,przemiany w Duchu Św. ,uzdrowienia na ciele, duszy,duchu dla Damiana i Asi. O pomoc i wszelkie potrzebne im łaski. Matko w Twoje ręce ich oddaję i dziękuję Ci za wszystkie łaski.

Przysłano: 18-11-2019 07:53

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Agnieszka

Proszę o modlitwę w intencji o zbawienie i życie wieczne dla mojej kochanej Mamy, śp. Krystyny. Proszę również w intencji aby Tomek, mój kolega obdarzył mnie uczuciem prawdziwej miłości.

Przysłano: 18-11-2019 07:48

Modlę się za Ciebie

Omodlono 2 razy.

Catherine

Proszę o miłość Pawła, by znalazł czas i miejsce w swoim życiu dla mnie oraz by kochał tak jak ja jego. Dziękuję za każdą modlitwę.

Przysłano: 18-11-2019 07:42

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Czciciel

Św. Maryjo, Królowo Różańca Św z Pompejów, modlę się już kolejną Nowenną Pompejańską, proszę Cię, pomóż mi sytuacjach, po ludzku sądząc beznadziejnych. Wszystkim, modlącym się w mojej intencji Bóg zapłać.

Przysłano: 18-11-2019 07:37

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Józef

Pomnij, o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano, aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony, dlatego mam ufność i proszę Cię o pomoc w rozwiązaniu trudnych spraw i sytuacji osobistych. Proszę o modlitwę, za którą składam serdeczne Bóg zapłać.

Przysłano: 18-11-2019 07:33

Modlę się za Ciebie

Omodlono 2 razy.

A

Matko błagam cię zlituj się nade mną , ratuj mnie, pomoz mi. Błagam cię o małżeństwo z Damianem. Matko ofiaruje ci wszystko co mam i obiecuje ze zrobię wszystko co zechcesz ale nie zostawiaj mnie, wysłuchaj mnie. Błagam choć o krótka modlitwę.

Przysłano: 18-11-2019 07:30

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Halina

1. O cud uzdrowienia wnuczka Antosia aby dobrze rozumiał rzeczywistość, miał dobry kontakt wzrokowy i z ludźmi, nie bał się ludzi, nie miał agresji i stał się otwartym i mądrym chłopcem. Panie bądź uwielbiony i uczyń cud uzdrowienia Antosia a jego rodzinę napełnij spokojem i miłością. Panie bądź uwielbiony i y zatroszcz się o tą rodzinę.

2. O łaski potrzebne do nauki dla wnuczka Milana, o szczęśliwą grę w piłkę nożną oraz o dobrą, uczciwą, mądrą i religijną żonę.

3. O zdrowie i trzeźwość dla syna Łukasza o lekką mowę, dobry słuch i lżejszą pracę dla jego oraz o łaskę wiary, miłości, uczciwości i dar zdrowego dzieciątka dla jego i żony Pauliny. Panie bądź uwielbiony i Ty zatroszcz się o tą rodzinę.

4. O zdrowie i siłę do życia dla mnie i męża Bogusława oraz opiekę Matki Najświętszej dla całej naszej rodziny. Panie bądź uwielbiony i Ty się tym wszystkim zajmij.

Przysłano: 18-11-2019 07:15

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Bozena

Maryjo proszę Cię wypros dla mojego męża Damiana łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej.

Przysłano: 18-11-2019 07:06

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Jadwiga

Matko Boża Pompejańska bardzo Cię proszę o łaskę przemiany życia, pojednania i wybaczenia oraz naprawienia błędów, które pojawiły się we wzajemnych relacjach między mną, a bliską mi Osobą.

Przysłano: 18-11-2019 06:59

Modlę się za Ciebie

Omodlono 2 razy.

Joanna

O rozum dla kochanki Marka i nawrocenie jej serca.Aby pozwoliła mu wrócić do kochającej go rodziny a sama znalazła wolnego człowieka i z nim budowała swe szczescie Matko Najświętsza dopomóż mi w wychowaniu trójki dzieci.Proszę cie by nie zabrakło nam na chleb powszedni.Wybacz mojemu mężowi i daj mu szczęście którego ja mu nie dalam.

Przysłano: 18-11-2019 06:58

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Aneta

Maryjo bardzo Cię prosze o wstawiennictwo za brata Łukasza, bowiem zbladzil z życiu. Proszę Boże Miłosierny zmiłuj się nad nim i daj mu szansę poprawy i normalnego zycia. Dziękuję za każdą modlitwę.

Przysłano: 18-11-2019 06:45

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Dawid

Proszę o modlitwe w intencji powodzenia mojej operacji.

Przysłano: 18-11-2019 06:38

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Andrzej

Matko Boża proszę o błogosławieństwo Boga na cały tydzień dla mnie syna i żony aby dobry Bóg miał nas w opiece.

Proszę też o modlitwę abym się nawrócił i zaczął chodzić do kościoła i zaufał Bogu choć co dzień go o coś proszę.

Przysłano: 18-11-2019 06:22

Modlę się za Ciebie

Omodlono 2 razy.

Beata L

O cudowne uzdrowienie kregoslupa dla syna. Panie, Ty wszystko mozesz!

Przysłano: 18-11-2019 05:00

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Agnieszka i Piotruś

Błagam Matenko o cud zdrowia dla ukochanego Męża na chwałę Twojego Syna a naszego Brata. Nie zabierajcie go nam błagam...

Przysłano: 18-11-2019 05:25

Modlę się za Ciebie

Omodlono 2 razy.

Krzysztof

Blagam o modlitwę o uratowanie naszego małżeństwa, o przebaczenie mojej żony żebyśmy znów byliśmy szczęśliwą rodziną mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Dziękuję za każdą modlitwe

Przysłano: 18-11-2019 04:47

Modlę się za Ciebie

Omodlono 2 razy.

Gosia

Proszę o modlitwę za mojego męża. Jest w jakiejś życiowej próżni od wielu lat, ciągle siedzi przed komputerem, weekendy samotnie przesiaduję w pokoju obok, nie sypiamy razem, nawet filmu razem nie oglądniemy. Próbowałam już wszystkiego, na prawdę już nie mam sposobu na niego. Jesteśmy 3 lata po ślubie, w miarę jeszcze młodzi po 30-stce. Proszę o pomoc.

Przysłano: 18-11-2019 03:22

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Matka

Matuchno Pompejańska blagam Cie o cud dla mojego syna P. Prosze Cie Za twoim wstawiennictwem aby Ojciec Nasz wszechmogacy stworzyl mojego syna P. na nowo. P nie wie co on czyni. Matuchno nie opuszczaj go blagam Cie. Bogu niech beda dzieki.

Przysłano: 18-11-2019 02:50

Modlę się za Ciebie

Omodlono 1 raz.

Adam

Maryjo, Matko Słowa Przedwiecznego. Błagam o uzdrowienie z nowotworu.

Przysłano: 18-11-2019 00:57


Czasopismo - różaniec
Nowenna pompejańska
Polski film o Michale Archaniele
Strona intencji modlitewnych. Modlimy się w tych intencjach w Radiu Rózaniec o 20.30.
Słuchaj nas:  www.radio.rozaniec.info
Strona na Facebooku i archiwalne transmisje.

Fundacja Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Cookies   
ZGODA